пʼятниця, 23 вересня 2016 р.

Зловити невловимих

   У Дніпрі провели рейд проти нелегальних перевізників. Та перевіряти порушників було вкрай важко – водії ховались від інспекторів та преси.
Та все ж за всіма незаконними маршрутами, а таких у Дніпрі декілька, було складено акти правопорушення.
   Нині у Дніпрі нелегально працюють три маршрути. Вони не мають жодних дозволів на перевезення. Проте, як виявилось, їх взагалі не існує в маршрутній мережі міста.
   Виходячи з цього міська влада не має жодного контролю над цими маршрутами. А отже, не може прослідкувати за обов’язковим технічним обслуговуванням автомобілів та медичним оглядом водіїв.
   Аби убезпечити городян від можливих ДТП у місті проводять рейд проти нелегальних перевізників. Інспектори перевірили автомобілі 88, 129 та 150 маршрутів та склали акти порушення.
   Варіант легалізувати ці маршрути міськрада не розглядає. Бо, кажуть, не бачать у цьому жодної потреби. Пояснюють, за цими напрямами у місті вже є транспортні засоби, а їхні нелегальні конкуренти дублювали маршрут один в один. Тож, запевняють чиновники, відсутність цих трьох незаконних маршрутів на дорогах Дніпра містяни навіть не помітять.