четвер, 29 вересня 2016 р.

Отруєння алкоголем

   В Україні почастішали летальні випадки від отруєння алкоголем. В Харківській та Донецькій областях зафіксовано понад 70 постраждалих. Загалом в Україні викрили 110 підпільних виробництв алкогольних напоїв.
Згідно до чинного законодавства, домашнє виробництво вина та самогону є правопорушенням
   Перші випадки отруєння були зафіксовані у Вовчанському та Ізюмському районах Харківської області.
   У Дніпропетровській області викрито 9 незаконних виробництв алкогольних напоїв. Нещодавно у Кривому Розі знайшли підпільну  партію з 24 тисяч пляшок. У виробників вилучили апаратуру та продукцію.
   За словами спеціалістів, відрізнити справжній алкоголь від підробки можна за кількома критеріями. По-перше, підпільний алкоголь має більш гіркий присмак та різкий аромат. Це пов’язано з тим, що його виробляють з метилового спирту. На що ще треба звертати увагу – так це непошкоджена акцизна марка та міцно закоркована пляшка. Та головним критерієм залишається ціна. Постановою Кабінету Міністрів України встановлено мінімальну вартість окремих видів алкогольних напоїв.
   Та найкращій спосіб захиститися від отруєння алкоголем – вести  тверезий спосіб життя. Пам’ятайте,  надмірне вживання алкогольних напоїв шкодить вашому здоров’ю.