середа, 7 вересня 2016 р.

Допомагаємо чим можемо

   Ще з самого початку антитерористичної операції волонтерська підтримка надала українським військовослужбовцям величезну допомогу. Хтось ділився грошима, хтось засобами першої необхідності, а хтось допомагав  фізичним трудом. Осторонь не залишився і 51 телеканал.
   Трагічні події  в Україні, як ніколи згуртували націю і пробуджують до добрих справ. Чимало людей лише на волонтерських засадах намагаються підтримати армію у різний спосіб. Так і   Юрій – працівник 51го телеканалу, завдяки ресурсам телекомпанії допомагає бійцям АТО. Ця машина  вже неодноразово побувала на передовій і неодноразово поверталася до тилу у критичному стані. Знаючи, наскільки необхідна справна техніка у зоні бойових дій, 51й телеканал вирішив допомогти у цій проблемі, а саме – відремонтувати  автівку. 
   Юрій вважає, що «допомога руками», це мінімум який можна зробити для наших бійців. Самі ж воїни виказують слова подяки.
   Тож відремонтований військовий джип вже відправився в зону антитерористичної операції.  Тож нехай вірою та правдою справна потужна техніка послужить нашим бійцям.  Волонтери ж на своєму прикладі показують, що лише дружньою, безкорисною допомогою, можна пройти через усі труднощі та досягти перемоги.