вівторок, 27 вересня 2016 р.

У Дніпрі з’являться кваліфіковані сантехніки

   На базі вищого професійного училища будівництва обладнали перший в області  центр  із підготовки монтажників санітарно-технічних систем.
   Ярослав нещодавно закінчив школу і вступив до професійного училища. Хоче стати сантехніком.
   Із ремеслом його познайомив батько. Тож нині , ділиться хлопець, він вміє майже все. Проте визнає, йому ще є чого повчитися. І за новими знаннями Ярослав вступив на курс монтажників санітарно-технічних систем.  Цю спеціальність започаткували в училище будівництва нещодавно. Викладач курсу Віталій Немировський розповідає – нині в Україні не вистачає кваліфікованих кадрів.  Спеціалістів, які вміють працювати із сантехнікою нового покоління – можна порахувати на пальцях. 
   Створити професіоналів на місцях взялися представники швейцарської компанії  сантехніки. Вони безкоштовно надали найсучасніше обладнання та інструменти, повністю відремонтували навчальний клас  і майстерню. А також переклали на українську мову європейські посібники для навчання.
   Тож вже за два роки у Дніпрі з’являться три десятки сантехніків, що зможуть працювати із найсучаснішими системами. Наш обласний центр – не перше місто, де започаткували такі нововведення. Спеціалістів нового зразку вже готують у Сарнах, Чернігові, Полтаві та Броварах. На днях навчально-практичний центр запрацює і в Одесі.