понеділок, 19 вересня 2016 р.

Мій батько найкращий!

   Ці слова мріє почути від своєї дитини кожен батько. Їх можна лише заслужити своєю любов`ю та піклуванням, але на святі дня тата ці слова лунали майже звідусіль.
Різноманітні конкурси та естафети, татусі змагалися хто де міг, а все задля того, щоб іще раз показати своїм чадам та дружинам - їхній голова сім`ї найспритніший, найрозумніший та найсильніший.
   На дворі тепло, світить сонце, усюди чоловіки з дружинами та дітьми. Саме так проходив День Тата у Дніпрі. Вже вшосте у нашому місті відзначають це міжнародне свято. Організатори в захваті, адже цього року свято набрало великих обертів, і порівняно з минулими роками - ще більш масштабне.
   Конкурсна програма різноманітна, тому в кого не вийшло виграти в одному виді змагань, мав змогу спробувати себе в іншому.
   Неабиякою розвагою для дітей було знайомство з машинами поліцейських та пожежних. Маленькі дніпряни з неабиякою зацікавленістю розглядали техніку та пробували одягти на себе спорядження рятівників, щоб відчути, як воно бути пожежником та поліцейським. А ось військові з полку Дніпро 1 давали змогу юнакам та батькам відчути на собі вагу  військового спорядження. Можливість хоч на хвилинку відчути себе військовим випала і нам.
   День Батька став вже традиційним святом для нашої країни та міста, тому наступного року, обіцяють організатори, планують зробити гуляння ще цікавішими та більш масштабними,  бо кажуть, люди в захваті, а що може бути для сім`ї кращим, ніж проводити час з тими, кого любиш більше за все.