четвер, 15 вересня 2016 р.

Спорт це сила

   У Дніпровській школі №23 відкрили новенький баскетбольний майданчик. Відтепер там не тільки проводитимуть уроки фізкультури, а і тренуватимуться учнівські спортивні команди.
Відкриття майданчику приурочили до початку шкільного олімпійського тижня.
   Гімнастика, бойові мистецтва та спортивні ігри - саме цим дивували діти на відкритті олімпійського тижня. У цій школі навчається чимало спортсменів, серед них безліч призерів та чемпіонів. Представники кожної з секцій продемонстрували свої таланти.
   Учні виступали на новесенькому баскетбольному полі. У школі кажуть, такий майданчик – справжній подарунок для юних спортсменів.
   Гроші на будівництво майданчику виділила дніпровська міськрада, вартість одного такого поля - близько п’ятисот мільйонів гривень. Наразі баскетбольні стадіони такого рівня є тільки у двох школах міста – у двадцять третій та шістдесят сьомій. Проте, запевняють посадовці, у найближчому майбутньому такі майданчики з’являться і в інших навчальних закладах.
   На захід завітали і професійні баскетболісти. Для малечі підготували подарунки – спортивні м’ячі. Сподіваються, що ці діти також поповнять ряди професійних спортсменів.
   А вже зовсім скоро цей майданчик випробують і самі школярі. У рамках олімпійського тижня в навчальному закладі проводитимуть спортивні змагання та чемпіонати.