четвер, 1 вересня 2016 р.

Нова напрасована форма, квіти та повітряні кульки

   По всьому Дніпру у школах відзначали  день знань. Урочисті лінійки відбулись в усіх навчальних закладах області.

   З жагою до знань та яскравими букетами. Першого вересня на поріг загальноосвітньої школи № 142 ступили чергові першокласники. Цьогоріч заклад прийняв близько двохсот нових вихованців. На лінійці малеча знайомиться з однокласниками та хизується новою формою. Вперше на свято знань прийшов і Віталій. Хлопчик ділиться, цього дня чекав з нетерпінням.
   За доброю традицією дзвіночки доручили першачку та одинадцятикласнику. Для випускників це свято знань відповідальне та трішки сумне. Адже перший шкільний дзвоник лунає для них востаннє. За крок від дорослого життя старшокласники діляться враженнями та згадують своє перше свято знань.
   Також на згадку про свято старшокласники прикрасили форму першачків маленькими дзвониками. А після побажали малечі гарних оцінок та жаги до знань.
   На лінійці поруч з дітьми схвильовані батьки та вчителі. Для них сьогодні лунали щирі привітання та настанови на новий навчальний рік.
   Загалом у вересні до цієї школи прийшло більше тисячі учнів. Після урочистою частини батьки проводжають малечу на перший урок.