четвер, 29 вересня 2016 р.

Покинуті діти

   На Дніпропетровщині  понад 8 тисяч дітей-сиріт. Всиновлювати їх не поспішають через постійні сумніві, страх та упереджене відношення до дитбудинківців. Новини 51-го  розкажуть  вам історію подружжя, яке все ж наважилось та всиновило одразу трьох дітей.
   У родині Мізевіч троє дітей. Одинадцятирічна Соня, шестирічний Ростислав та трирічна Діанка. Всіх малюків Костянтин та Людмила всиновили торік. Розповідають, як тільки-но побачили один одного, одразу ж зрозуміли – вони сім’я.
   Спочатку родина Мізевіч планувала всиновити лише одну дитину. Та так вже сталося, що припали душею саме до цієї  трійці. Згадують, їхнє рішення мало хто підтримував. Мовляв, з такою кількістю дітей складно впоратись. Навіть служба опіки наполегливо рекомендувала взяти лише одного. Але Костянтин та Людмила стояли на своєму. Тим паче, що Соня, Ростик та Діанка  – рідні сестри та брат. Про те, щоб розлучити дітей ніхто навіть не думав – кажуть батьки. Хоча до всиновлення малеча мешкала у різних дитячих будинках. Зустрілись рідні кровинки вже під дахом свого нового дому.
   Спочатку було складно – зізнаються Костянтин та Людмила. Діти були у складному психологічному стані: залякані, неговіркі. Та вже за місяць вони почали потрохи адаптуватись на новому місці. Малеча виявилась дуже талановитою. Соня, старша донька, займається танцями та грає на бандурі.
   Молодша донечка, Діанка, у свої три рочки вже гарно малює та знає на пам'ять багато віршиків.
   А ось Ростислав – майбутній спортсмен.
   Тож нині у домі Мізевіч завжди весело та голосно. Подружжя ані трохи не шкодує що взяли на виховання таку кількість дітей. Більше того, у планах родини взяти ще кількох дітлахів.
Родина Мізевіч – приклад для усіх, хто замислюється над усиновленням. Вони доводять просту істину – чужих дітей не буває. Радять не боятись та все ж спробувати стати справжніми батьками для малечі, яка так потребує любові. Для цього слід  лише звернутись до служби у справах дітей з письмовою заявою та необхідними документами. А саме копією паспорту та довідками про заробітну плату за останні півроку, про судимість, стан здоров’я, житлові умови та  реєстрацію шлюбу. Протягом десяти днів служба перевірятиме всі папери. А далі - співбесіда, складання акту житлово-побутових умов  та врешті-решт  - вердикт.
    А кого саме з безлічі дітей усиновити, підкаже серце – впевнене подружжя Мізевіч. Кажуть, обрати тут неможливо, ви просто маєте відчути, що  це – ваша дитина.