четвер, 29 вересня 2016 р.

14 чергова сесія міськради

   На 14 чергову сесію міськради депутати збираються без запізнень. Роботу починають із хвилини мовчання за загиблими 25го вересня поліцейськими. Одразу переходять до депутатських пропозицій та звернень.
Зокрема, Наталя Начар’ян запропонувала заборонити ввезення на територію Дніпра сміття з інших регіонів країни. А ось Анжеліка Пилипенко закликала звернутися до голови Верховної Ради із проханням переглянути законопроект нового трудового кодексу, який нардепи можуть прийняти вже цієї осені. Щоправда, пропозиції депутаток  підтримки не знайшли. Проте місцеві обранці ухвалили звернення до       Прем’єр-Міністра України щодо газового питання. Та закликали змусити компанії постачальники газу безкоштовно встановити лічильники до кожної квартири окремо.
   Далі – перейшли до фінансово-бюджетних питань. Як зазначив заступник міського голови, Володимир Міллер, Дніпровський бюджет  вже перевиконали аж на 168 мільйонів гривень. І до кінця року сума зросте до 173 мільйонів. Тож, зекономлені кошти вирішили перерозподілити.  36 мільйонів гривень також виділили на ремонти у школах та дитсадочках.  20 – на медицину. 7 з половиною на реабілітацію військових. А також більше 8 млн гривень субвенції для поліції Дніпра.
   Проект рішення депутати підтримали майже без дискусій. А ось справжня суперечка розгорілася навколо збільшення премій чиновникам міськради майже на 800%. Згідно із проектом рішення, головні спеціалісти отримуватимуть 7 тисяч 800 гривень, 10 тисяч матимуть на руки начальники відділів. Керівники департаментів - близько 16 тисяч гривень.    До такої пропозиції депутати поставилися по-різному.  Деякі значили, що суми премій – завищені. Та й чиновники, кажуть, не відзвітували про свої досягнення, тож незрозуміло, чи виправдані такі премії.
   Окремі депутати зазначили, що піднімати зарплатню все ж таки треба, проте не всім.
   А ось інші побачили у проекті рішення приклад децентралізації. Щоправда, зазначили, із збільшенням
  Та незважаючи на всі дискусії, проект рішення таки ухвалили.
   Також на сесії міськради ухвалили рішення щодо преміювання параолімпійців Дніпропетровщини. Всього виділили мільйон 200 тисяч гривень. Нагородити обіцяють не тільки чемпіонів, а всіх учасників олімпіади в Ріо від області. А ось Таромському пообіцяли питну воду. Ухвалили програму проектування водоводу, він з’явиться у селищі не раніше 2020 року. А до тих пір життєдайну обіцяють привозити.