вівторок, 30 серпня 2016 р.

Замість «Шанхаю» – гори сміття

   На минулому тижні міська влада Дніпра  знесла незаконний ринок на вулиці Боброва. Залишки кіосків обіцяли вивезти, а територію привести до ладу. Проте наразі все інакше.
Місцеві жаліються на сморід та бруд, адже замість колишнього ринку - розрослося справжнє сміттєзвалище. 
   Уламки каркасів колишніх Мафів, поламаний пінопласт та бите скло – йти вулицею Боброва нині просто небезпечно. Місцеві оминають гори сміття з острахом. Віра Федорівна живе неподалік. І кожного дня їй доводиться проходити через колишній ринок. Жінка ділиться, вулицю тепер легко можна сплутати зі смітником.
   А ось пан Володимир працює просто навпроти сміттєзвалища. Каже – найгірше це те, що кіоски не демонтували, а просто розтрощили. Адже будівельні матеріали – були придатні до використання. Чоловік додає - сміттєзвалище може бути небезпечним. Адже під завалами – дохлі щури. Та більше того - місцеві побоюються  пожежі, адже пінопласт та каркаси колишніх ларьків – легкозаймисті.
   Чому небезпечний смітник і досі не прибрали? За відповідями ми звернулися до начальника управління реклами та торгівлі міськради Дніпра, Руслана Мороза. І, як виявилося -  уламки кіосків залишили невипадково. 
   У міськраді нас запевнили, сміття приберуть в ніч на 31 серпня.
   В управлінні також зазначили, погромів на вулиці Боброва більше не планують. Адже кіоски, які залишилися – розташовані біля проїжджої частини, і не заважають автівкам.