середа, 8 червня 2016 р.

В Дніпрі відбулася дев’ята чергова сесія міськради

   Під стінами міськради депутатів зустрічають декілька десятків чоловіків у військовій формі. Активісти прийшли без плакатів та гучномовців. Проте налаштовані рішуче – кажуть, планують йти прямісінько до сесійної зали.
Чоловіки бідкаються – не можуть отримати землі, які належать їм за законом.
   Олександр розповідає - на війну пішов  добровольцем, служив у розвідці. Ділиться  ще в липні минулого року на сесії  міськради йому виділили земельну ділянку, та документів чоловік не отримав і досі. Нині, зізнається, почуває себе ошуканим.
   За деякий час до мовчазних мітингарів вийшов начальник відділу внутрішньої політики міськради. Сергій Кривонос стверджує, ветеранів ато вже запрошували до круглого столу, обговорити земельні питання.
   Тим часом депутати збираються до сесійної зали. Роботу починають з хвилини мовчання та гімну. І майже одразу переходять до фінансово-бюджетних питань. Так, на ремонт автомобільного парку поліції та навчання патрульних запропонували виділити 5 мільйонів гривень. До слова запросили Володимира Богоніса, відзвітувати про досягнення служби. Він повідомив, що за останній час кількість розкритих злочинів збільшилася. Проте, додав, поліцейським повсякчас заважають боротися зі злочинністю. Проте у сесійній залі поліцейські підтримки знайшли.
   А ось найбільш болюче питання минулої сесії набрало несподіваного оберту. Так, програма відкритого бюджету, на яку депутати виділили аж 10 мільйонів гривень – зменшить видатки до одного мільйону. І все завдяки ай-ті волонтерам.
   Залишок коштів – перерозподілять. Нині вже відомо, що 4 мільйони передадуть на реконструкцію парків. Також на 9 сесії міськради депутати позбавили звання почесного громадянина Павла Лазаренка, відомого махінаціями та відмиванням грошей.