понеділок, 6 червня 2016 р.

Безпечна відпустка

   Курортний сезон тільки-но розпочався, а містяни вже поспішають на відпочинок. Та часто, вже перебуваючи думками вже на пляжі, люди зовсім забувають про безпеку та стають жертвами грабіжників.
Пасажири поспішають на свій потяг. Напрямки найрізноманітніші: хтось їде до Одеси купатись у Чорному морі, а хтось у Генічеськ лікуватись грязями.
  Подорож потягом у літній період найнебезпечніша для гаманців. Статистика крадіжок у поїздах б’є всі рекорди  – говорять у Нацполіції. Причина тому – недбалість самих пасажирів.
Все це гарний, а головне легкий «улов» для крадіїв. Їм залишається лише зібрати речі та спокійно вийти на наступній станції. Тим паче що вже протягом чотирьох років у потягах немає чергових поліцейських, тож у зловмисників жодних перешкод. Вберегти себе від подібних негараздів можна лише самостійно подбавши про безпеку своїх речей.
   Якщо ви все ж стали жертвою грабіжників то прибувши на найближчу станцію необхідно буде звернутись до поліцейського відділку, що знаходиться на вокзалі та написати заяву про крадіжку. Шансів повернути свої речі 50 на 50 – говорять правоохоронці. Тож закликають пасажирів сумлінніше відноситись до своїх речей аби не потрапити у подібну ситуацію. Тож  будьте обережними та уважно слідкуйте за своїми речами аби не потрапити на гачок крадіїв та тим самим не зіпсувати собі відпочинок. Цікавої вам, та головне безпечної відпустки!