середа, 1 червня 2016 р.

Цей день в історії


   Тридцять першого травня світ відзначає день білявок. П'ятнадцять років тому свято блондинок  започаткували у Сполучених штатах. Все завдяки ініціативі жінок – юристів. Білокурим  представницям цієї професії було дуже складно доводити свій професіоналізм.
Їх постійно звинувачували: начебто диплом фальшивий, а освіту отримали за гарні очі. 
   Героїні численних анекдотів та улюблениці джентльменів. Як правило білявих красунь сприймають як легковажних та не зовсім розумних жінок. Та це лише стереотипи, переконує, Анастасія. Дівчина блондинка від природи. Та незважаючи на це вона закінчила школу на відмінно й в університеті вчиться без трійок. Та говорить, все ж іноді колір волосся у житті допомагає. Також дівчина ділиться раніше не рідко чула в свою адресу насмішки стосовно кольору волосся. Та ті жарти ніколи не сприймала в серйоз. 
   А ось Анна білявка хоч й не від природи та за покликом серця. Волосся фарбує вже сім років. Деякий час дівчина була брюнеткою. Та зараз говорить, хоч зі світлою головою почуває себе набагато краще та колір  для неї не головне. . 
   А ось для тих кого природа нагородила темним волоссям вигадали різноманітні фарби. Вперше їх почали використовувати ще в 19 столітті. Фарбувала волосся й найвідоміша білявка – Мерлін Монро. Від природи вона була русявою. Змінити колір шевелюри вирішила в сімнадцять років, адже тоді, зрозуміла – джентльмени надають перевагу білявкам. Та в наш час думки молодих людей розділилися.
   Та незалежно від чоловічих вподобань 31 – го травня всі вітання лише для блондинок.