понеділок, 6 червня 2016 р.

Нові санітарні правила для дитячих садочків


   З 24-го травня вступили в силу нові санітарні правила для дитячих садочків. Експерти кажуть – тепер норми для утримання таких закладів значно пом’якшені.
Тож, незабаром може з’явитися більше приватних садків
   Вікусі три з половиною рочки. До дитячого садку вона піде вже восени. Цього моменту очікує з нетерпінням. Прабабуся Вікторії, розповідає, до садку дівчинку віддавати не поспішали, та заздалегідь зареєструвалися в електронній черзі. Очікували більше року. Зізнається, нині мають час аби підготувати дитину до садочку. 
   А ось Вові нещодавно виповнився рік. Малий тільки-но почав ходити та вимовив перші слова. Проте хлопчика вже зареєстрували до онлайн черги - ділиться матуся Тетяна. Жінка каже – чула, що місць у садочках недостатньо. Та за рік їй вже доведеться повернутися на роботу.
   Спеціалісти ж заспокоюють – незабаром проблема нестачі місць у дитячих садочках – може зникнути. Та прогнозують появу великої кількості приватних дошкільних закладів. Адже в силу вступили нові санітарні правила для дитсадків. Тепер, кажуть, норми для утримання закладів – значно пом’якшено.
   Також тепер садочку не обов’язково мати власну пральню. А батьки зможуть – оснащати приміщення приладами для покращення мікроклімату, зокрема іонізаторами повітря. Загалом, фахівці звітують, нові правила цілком доречні. Небезпечним називають лише дозвіл на облаштування садка двоярусними ліжечками.
   Проте, як зазначають фахівці, вибір  до якого саме садочку віддавати свого малюка: приватного, чи державного, все одно лишається за батьками.