четвер, 2 червня 2016 р.

Без повідомлень та попереджень

   Двадцять четвертого травня у місті Першотравенськ вимкнули газопостачання. Окрім цього без блакитного палива лишилися ще п’ять навколишніх населених пунктів.
Як пояснюють спеціалісти, причиною аварії стала розгерметизація газових труб. 
   Приготувати їжу та прийняти душ, тепер у Першотравенську  – розкіш. Вже тиждень як у місті припинили постачання блакитного палива. Про ці перебої Дмитро знає не з чуток. У місті проживають його батьки. Про аварію він дізнався від матері. Жінка розповіла, їжу швидкого приготування та електроприбори у місцевих магазинах скупили ще в перші дні після відключення газу.
   Спеціалісти пояснюють, постачання припинили тільки-но дізнались про аварію. Тиждень тому у Першотравенську компанія ДТЕК проводила гірничо-видобувні роботи. Тоді на одній з ділянок й зафіксували розгерметизацію системи. Для того аби уникнути трагедії відключили одразу майже три з половиною  кілометри газопроводу. Відтак без блакитного палива лишили близько тридцяти тисяч людей. Спеціалісти говорять, наразі накреслили план подальших дій.
   За прогнозами спеціалістів для того аби відновити газопостачання потрібно близько десяти мільйонів гривень та щонайменше три тижні. Спеціалісти кажуть, фінансову частину має взяти на себе компанія ДТЕК, яка й проводила роботи. А ось коли розпочнуть заміну труб наразі невідомо.