вівторок, 7 червня 2016 р.

Небезпечні канікули


   На Дніпропетровщині потонув підліток. ДСНСники звітують, з початку року по області трапилося вже 370 нещасних випадків, від  яких постраждали діти. 
   3-го червня у Вільногорську сталася трагедія. Потонув 15 річний хлопець. Зі слів ДСНСників підліток вирішив перепливти ставок, проте не розрахував сил. Врятувати хлопця не вдалося. Тіло дитини знайшли лише на наступний день. 
   Надзвичайники застерігають – шкільні канікули – особливо небезпечний період. Адже батьки більшості школярів працюють і не можуть слідкувати за дітьми. Тож, нещасні випадки – не рідкість. З початку року по області їх сталося аж 370. Загинуло 7 дітей. Правоохоронці зазначають, відповідальність за життя та здоров’я дітлахів – несуть в першу чергу їхні батьки. 
   ДСНСники також нагадують - купатися можна тільки у відведених місцях, обладнаних рятувальними постами. При цьому не варто забувати і правила безпеки на воді.
   Тож, аби літо минуло вдало та безпечно – необхідно подбати про себе та близьких. Не відпускайте дітей самих до водоймищ, та дотримуйтесь правил поведінки на воді.