вівторок, 7 червня 2016 р.

Емоції на обличчі

    У Дніпрі відкрилася виставка "Портет солдата". У експозиції реальні герої - військові, що захищали нашу неньку на сході країни та ті, що й нині знаходяться в зоні АТО.
   "Портрет солдата" - це експозиція з тридцяти дев’яти напівдокументальних фото. Вікторія Ясинська - автор робіт. Розповідає, працювала воєнним журналістом і писала про військових. Тоді робила й світлини. Та незабаром вийшла за рамки статей. Вирішила створити фотокартини і підкріпити їх цитатами-монологами бійців -моделей . Адже кожна історія цікава та неповторна. Але є у цих чоловіках і те, що їх об’єднує.
   Олена займається проектом з психо-соціальної адаптації бійців АТО. Але взялася і за організацію цієї виставки. Адже впевнена, люди мають знати, що відчувають ці мужні чоловіки - герої експозиції. Про що думають та мріють.
   Олександр один з тих, хто від світлин під великим враженням. Портрети  подібного плану бачить вперше   - ділиться враженнями співробітниця музею пані Ірина. Говорить, симбіоз фото з цитатами надзвичайно вдалий. Та і всю експозицію сприймає, як єдине ціле.
   Експозицію вже виставляли у Києві та Запоріжжі, а також у місті Бахмач - малій батьківщині  бійця, що став головним обличчям виставки. У діарамі історичного музею вона працюватиме до дев’ятнадцятого червня, а потім світлини помандрують іншими містами України. У майбутньому авторка Вікторія Ясинська планує зібрати всі фотокартки та історії в одній книзі.