середа, 4 травня 2016 р.

Танець, як стиль життя.


   29 – го квітня світ відзначає міжнародний день танцю. Для когось хореографія це хобі для інших робота.
Та танцівники говорять, з часом виснажливі репетиції стають стилем твого життя. 

   Вивчити декілька танцювальних па не складно. А ось присвятити життя улюбленій справі та стати справжні майстром не просто. Про нелегкий шлях від початківця до віртуоза Олесь знає не з чуток. Він танцює з чотирнадцяти років та зараз вміло оволодів різноманітними техніками. Хлопець ділиться, в дитинстві він змінив чимало гуртків та себе знайшов лише в  хореографії. 
Аби випробувати свої сили та вдосконалити майстерність Олесь брав участь у телевізійному танцювальному шоу. Говорить, завдяки проекту отримав чималий досвід. Зізнається, нові знайомі та виснажливі репетиції дали стимул працювати більше та краще.
   Сім років роботи та зараз він продовжує свій творчий шлях вже в якості вчителя. Олесь став прикладом для більше ніж двадцяти учнів. Два рази на тиждень навчає малечу новим танцювальним па. Хлопець переконаний, досконалість кордонів не має.
   Хореограф ділиться, за стільки років роботи його танцювальних амбіцій менше не стало. В майбутньому планує покращувати свої вміння та ділитися досвідом з юними талантами.