пʼятниця, 6 травня 2016 р.

День перемоги у новому форматі.

   Цьогоріч 9 травня у Дніпропетровську відзначатимуть патріотичним фестивалем. «Дякуємо за життя» - таку назву має захід.
У програмі танці, співи, благодійні майстер-класи та виставки.
   «Ні» відлунню радянщини та звичному формату свята. Такий фестиваль на честь Дня перемоги організовують у Дніпропетровську вперше. На думку активістів, саме у такий спосіб потрібно дякувати всім тим, хто захищав та продовжує захищати нашу батьківщину – фестивалем, який продемонструє усю повноту життя.
   Більше двох сотень учасників заявлено на фестивалі  – це і волонтери, і митці, і творчі колективи. Виступити запросили чимало вітчизняних музичних груп – всі вони, кажуть організатори, справжні патріоти –  разом із волонтерами їздили до зони АТО.
Виступатимуть на фестивалі і діти – дніпропетровські школярі підготували декілька танцювальних номерів. Також молодь та школярі підготували для містян патріотичний майстер-клас.
   На фестивалі можна буде освоїти  не тільки ази петриківського розпису – запевняють організатори. Майстер-класів проводитимуть безліч – вчитимуть і гончарству, і писанкарству і різним видам вишивки. Провести власний урок може будь-хто – розповідають активісти, тож закликають долучитися до організації свята. Також всі бажаючі зможуть виступити на маленькій сцені.
   Буде дуже цікаво – запевняють активісти, тож закликають всіх прийти та подякувати захисникам за життя. Захід відбудеться 9 травня, на фестивальному причалі.