четвер, 5 травня 2016 р.

Волонтерський пункт на залізничному вокзалі.

   Волонтерський пункт на залізничному вокзалі Дніпропетровська під загрозою.
Куточок для відпочинку бійців АТО відкрили ще у червні минулого року. Відтоді він користується неабиякою популярністю серед військових.
   Щодня через Центральний вокзал Дніпропетровська проходять десятки військових. Хтось – рушає на Схід. Інші – повертаються додому. А деяким через плутанину із квиткам доводиться ночувати на вокзалі кілька діб поспіль. Очікує на свій поїзд і Анатолій. Боєць на службі з січня минулого року. Нині, нарешті, повертається додому, до рідного Луцьку. Проте дорога виявилася нелегкою.
   Волонтерка Наталя Шешинда розповідає, плутанина із квитками нині чи не найболючіша проблема. Адже через неї бійці нерідко лишаються кинутими напризволяще та стають легкою здобиччю для вокзальних злодіїв. Щоб убезпечити військових, ще у червні минулого року тут відкрили волонтерський пункт. Силами небайдужих містян обладнали невеличкий куток у залі очкування.
   Нині куточок відпочинку працює цілодобово і без вихідних. За порядком слідкують жінки-волонтери. Господині тут і за товаришок, і за психологів, і за лікарів. Проте, сили волонтерок на межі.  Наталя Шишенда каже - дається взнаки втома, як фізична, так і моральна. А добровільних помічників катастрофічно не вистачає.
   Пані Наталя ділиться, неодноразово зверталася до міської та обласної влади по допомогу. Та все марно. Запевняє, незважаючи на втому і недостачу помічників – куточок відпочинку бійців АТО продовжить функціонувати. Волонтери лише сподіваються, що їх все ж таки почують. І на допомогу прийдуть небайдужі містяни.