четвер, 12 травня 2016 р.

На пляжі під дощем.

   На пляжі під дощем. Саме так цими вихідними у Дніпропетровську пройшов традиційний травневий пікнік.
У парку Сагайдак (колишньому Воронцова) на березі річки зібралися представники дев’яти національних громад, які дивували гостей свята національними танцями, співами та традиційною кухнею. 
   «Єдина країна – єдина родина» - таку назву має цьогорічний травневий пікнік. Тут, попри погодні негаразди, зібралися представники різних національностей – аби продемонструвати багатство своєї культури, та вкотре довести – всі ми єдині.
   Ще до початку концертної програми гості могли доторкнутися до частинки культури кожної з національностей. Неподалік сцени розгорнулася польова кухня – із традиційними стравами різних народів світу. Всі кухарі як один, запевняють - у них найсмачніше. Та діляться, чим дивуватимуть гостей.
    Не менш цікаво було і на головній сцені парку. Тут і танці, і співи – кожен дивував як міг. Першими виступали кримські татари. Ємілія – одна з учасниць танцювального колективу. Розповідає, чималу роль у кримсько-татарській культурі грає національний костюм та особливий стиль танцю.
   До 10-ї вечора тривала концертна програма. Артисти підготували для гостей чимало цікавинок, а завершився травневий пікнік дискотекою та видовищним фаєр-шоу.