пʼятниця, 6 травня 2016 р.

Зустріч поколінь.

   Справжнє свято влаштували дніпропетровські школярі ветеранам Другої світової війни та бійцям АТО. Напередодні дня Перемоги учні загальноосвітньої школи №119 влаштували концерт для ветеранів.
До свята готувалися не один тиждень. Учні старанно вчили вірші та пісні. Директор закладу, Наталя Дашевська розповідає,  традиція запрошувати ветеранів до школи існує вже багато років. Та з початку війни на Сході України такі зустрічі поколінь стали особливо актуальними. На свята тепер приходять і воїни АТО: батьки учнів, а також колишні школярі, які нині захищають рідні землі.
   Підтримують школярі і ветеранів Другої світової війни, навідують, запрошують на свята. Переглянути концерт до школи завітав і Михайло Іванович. Ділиться, у 43му році його ще неповнолітнього забрали до армії на навчання. А після – на перший Білоруський фронт. А ось добру звістку про закінчення війни Пан Михайло почув вже у Фінляндії.  Додому ж повернувся через 5 років після оголошення Перемоги. Нині із хвилюванням згадує той момент.
   На святковий концерт до школи завітав і Владислав. Торік чоловік пішов на фронт добровольцем. У складі 93ї бригади служив зокрема у Пісках та Опитному. Нині – на лікуванні. Боєць ділиться – до школи прийшов аби подякувати ветеранам.
   Підтримувати добру традицію та запрошувати військових на свята учні планують і надалі. До дня Перемоги тут також готують і шкільний музей. Колекцію планують поповнити експонатами присвяченими війні на Сході України.