четвер, 7 квітня 2016 р.

Дніпропетровські журналісти знову сіли за парти.

   Впродовж трьох місяців акул пера навчатимуть за сучасною британською системою. А ось на кращого студента чекатиме особливий подарунок  – квитки до столиці Великобританії - Лондону.
   Пані Людмила – працює в одній із дніпропетровських газет. Розповідає, завжди мріяла відвідати Англію. Тож, декілька років тому почала вивчати мову Шекспіра. Та рівень знань потрібно постійно підтримувати. Тож, за практикою жінка прийшла на спеціальні курси для медійників. Налаштована – серйозно. Обіцяє сумлінно виконувати домашні завдання.
   Та навчання легким не буде, обіцяє викладач англійської, Людмила Байсара. Так, на медійників чекає 72 години інтенсивну. Це 24 заняття.  Курси проводять за сучасними британськими підручниками. У додатку до кожного – СД диск. Його студенти слухатимуть на уроках та вдома, аби призвичаїтися до автентичної англійської та легко сприймати її на слух.
   Та головне для вивчення мови – це постійна практика. Тож, поза уроками студентам рекомендують дивитися фільми англійською, а світові новини дізнаватися із закордонних сайтів. Тим більше, що стимул досконало вивчити мову не аби який - по завершенню курсів на медійників чекає сюрприз.
   Нині навчання вже розпочали понад 60 журналістів дніпропетровських ЗМІ.
А ось чи буде другий набір - залежатиме від бажання самих медійників. В обладміністрації кажуть – готові навчати всіх. Нагадаємо, в рамках програми « рік англійської в Україні», мову в Дніпропетровську вже вивчають ветерани АТО, переселенці та держслужбовці.