пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

Кіоскери проти міськради.


   Ще у лютому підприємці склали колективну заяву до прокуратури. Мовляв їхні Мафи демонтують всупереч закону.
Та демонстрували постанову суду, що це підтверджує. Нині кіоскери скаржаться, 2 місяці минуло, та справа так і не зрушила з місця. Тож, щоб нагадати про себе, підприємці зібралися під стінами обласної  прокуратури. Вже з новою заявою. 
   Поодинокі плакати та декілька десятків активістів. Розлючені на міську ваду кіоскери збираються під стінами прокуратури. Кажуть, прийшли захищати свої права та майно.  У кожного тут свої претензії. Пані Юлія розповідає її  маф знаходиться на вулиці Новокримській. Каже, власність обіцяли не демонтувати, за умови, якщо вона пересуне кіоск .Жінка погодилася, та виконала всі умови. Пригадує -  за тиждень повернулася до міськради, щоб оформити новий договір, та почуте у департаменті благоустрою міста жінку шокувало.  Юлія жаліється, на переміщення МАФу витратила аж 6 тисяч гривень. Та все одно не має можливості працювати.
   А ось Віктор розповідає, його кіоск взагалі порізали  на шматки. І зробили це, каже,  без попередження. Чоловік, ділиться, заради бізнесу вліз у борги, взяв кредит. Як віддавати – нині не знає. Адже на момент демонтажу кіоск навіть не почав працювати. Віктор сподівається хоча б отримати компенсацію за знищений маф. Тим часом активістів під стінами прокуратури більшає. Вони збирають підписи, та складають нову заяву.
   Та заяву підприємців не тільки приймають. Представників кіоскерів навіть до круглого столу запрошують. Та одразу звітують – за справами йдуть досудові розслідування. 
   Та більше - начальник слідчого відділу пообіцяв вже незабаром запросити представників кіоскерів та слідчих – спільно прослухати всю інформацію стосовно стану досудового розслідування. Активісти погоджуються. Проте кажуть, якщо відповіді не буде - незабаром знову вийдуть на мітинг.