пʼятниця, 22 квітня 2016 р.

ДорогА дорОга.

   В області 9 тисяч 600 кілометрів доріг загального значення, 80% - це ямковий ремонт.   Капітальних оновлень більша частина автомагістралей на бачили 30-40 років.
Ситуація з фінансуванням на сьогодні викликає серйозну тривогу. 5місяців служба головна підрядна організація, яка здійснює ремонт доріг «Облавтодор» не отримує ніяких коштів. Рахунки заблоковані, техніка ржавіє, люди не працюють.
   Дещо краща ситуація з відновленням  доріг в обласному центрі. Щоправда автомагістралі теж «латають». Дорожню реконструкцію здійснюватимуть по головним автошляхам Дніпропетровська. Всі центральні магістралі та вулиці для транзитного руху автотранспорту вже обстежили фахівці. Тож тепер чекають, коли їх «лататимуть».  А на периферійних ділянках ситуація далека від ідеальної.  Коли доберуться до них сказати складно. Краща ситуація зі
світлофорами: на їх оновлення та встановлення виділили 21 мільйон гривень. 8 мільйонів необхідно на дорожню розмітку – на кошти чекають, тож цього квітня відремонтовані дороги ще не «розмалюють».
   І щодо автомагістралей державного значення критична ситуація у напрямку: Знам'янка - Луганськ - Ізварине, Дніпропетровськ - Миколаїв, Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя".
   Поки комісії лише інспектують дороги, свої висновки спеціалісти направлять до органів влади та всіх відповідних інстанцій. Далі справа за ними.