вівторок, 19 квітня 2016 р.

Карпатські мотиви в Дніпропетровську.

   Виставку картин різьбяра з Ужгороду презентували у Будинку Мистецтв. Особливість  робіт майстра  – аутентичні карпатські сюжети та унікальна техніка.
Карпатська природа, таємничість прадавніх легенд  та звуки трембіт  - мальовничі сюжети оживають у роботах мастра з різьби по дереву, Костянтина Ковгана. Митець ділиться, краса карпатських гір надихає до творчості. Автор зізнається, найбільше часу приділяє саме композиції. Так, на пошук сюжету іноді витрачає місяць. А ось вирізьбити картину, каже, можна і за кілька днів – і за тиждень. Пан Костянтин ділиться, хоча його роботи оспівують карпатський край, та замість смерек для своїх картин використовує вільху, липу або тополю.
   Експозицію у Будинку Мистецтв склали 23 роботи Різьбяра з різних серій, створених за останні 17 років. Картини відображають  головні особливості всіх районів закарпатської області. Зокрема і фольклорні мотиви. Поглянути на роботи майстра завітали юні різьбярі Дніпропетровська.  Владислав займається декоративно-прикладним мистецтвом менше року, та вже досяг значних успіхів.  
   А ось представники міської влади доповідають, виставка робіт Костянтина Когана - ще один крок Дніпропетровська на шляху до звання культурної столиці України.
   До Дніпропетроська експозицію робіт Костянтина Когана вже презентували у Каневі. На черзі – й інші міста України.