четвер, 28 квітня 2016 р.

Красивий але не практичний.

   Минулого тижня на Слобожанському проспекті(пр. Правди) відкрили новий надземний перехід, проте, як виявилось, користуватися ним можуть далеко не всі.
А от старим наземним шляхом вже не скористуєшся як раніше.
   Новий надземний перехід на Слобожанському проспекті виглядає непогано, але, як то кажуть: «Краса зовні, потворність всередині». Так, наприклад, інваліди, матусі з візочками та велосипедисти не можуть ним скористатися. Перехід, просто не обладнаний потрібною технікою, яка б допомагала людям з підвищеними потребами. А перетнути проспект зеброю не так вже й просто. Пішоходи скаржаться - для них червоне світло горить аж сім хвилин,  проте світлофор не в змозі відобразити відлік  у 420 секунд.  Натомість на табло світяться рисочки. Через це людям здається, що світлофор несправний, тому біжать на червоне світло.
   Неправильно врегульований світлофор  вже встиг призвести до трагічного випадку  - повідомляють у Нацполіції Дніпропетровщини. У неділю 24 квітня  - пішохід не дочекався зеленого світла і почав переходити дорогу на червоне. Та дійти до іншого кінця зебри чоловіку не вдалося.
   Місцеві активісти першими звернули увагу на смертельний перехід. Розповідають, писали про недоліки новобудови та  неврегульований світлофор  в мережі інтернет. І це вже почало приносити свої результати.