пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

Економно, зручно та не завжди безпечно.


   Велосипедні подорожі містом  не рідко закінчуються у лікарні. Поліціянти говорять, цього року на Дніпропетровщині в ДТП загинуло два велосипедисти та 13 отримали поранення. Все через те, що проїжджі частини зовсім не обладнані вело доріжками.
Для того аби зробити перший крок у вирішенні цих проблем організували виїзний тренінг за участю представників поліції. 
   У Дніпропетровську з такою проблемою стикається кожен велолюбитель. За правилами дорожнього руху півтора метри проїжджої частини відведено для велосипедистів. Та цих норм дотримуються лише поодинокі автомобілісти. Активісти говорять, одним з варіантів вирішення проблеми стане велопатруль. 
   Поліціятни відповіли, наразі патрулі вже працюють, тож з цим питанням розібралися швидко й перейшли до інших. На зустрічі активісти наполягали й на використанні соціальної реклами на білбордах та в Інтернеті. Все для того аби звернути увагу громадськості до проблем на дорогах. Також велосипедисти виступили за популяризацію проекту - електронна мапа доріг. 
   Усі зауваження та побажання поліціянти говорять, взяти до уваги. Проблеми, що знаходяться в їхній компетенції пообіцяли вирішити. 
   Конструктивний діалог налагодили та по завершенню зустрічі накреслили план дій. Відтак надалі домовилися про співпрацю.