вівторок, 12 квітня 2016 р.

Зустріч із легендою.

   До України завітав всесвітньовідомий Нік Вуйчич. Чоловік, який народився із рідкою генетичною хворобою – без рук та ніг, навчився не тільки сам жити повноцінним життям, а й мотивувати інших людей наслідувати його приклад.
Гостями тренінгу австралійського оратора  стали і 22 вихованці дніпропетровського дитячого будинку-інтернату №2  – всі вони діти із обмеженими можливостями. Цілий місяць волонтери збирали гроші, аби влаштувати для них таку подорож.
   Подорож була непростою – розповідають волонтери. Через те, що діти мають проблеми з опорно-руховим апаратом – було складно пересуватися столицею. Та не зважаючи на все це, говорять, отримали багато яскравих емоцій.
   Окрім позитивних вражень, розповідають гості тренінгу, після зустрічі з Ніком Вуйчичем з’явилося головне - бажання рухатись далі. Кажуть, такі лекції дійсно дають сильну мотивацію.
   Тож із новими силами та яскравими враженнями вихованці дніпропетровського дитячого будинку-інтернату №2  повернулись до звичного життя. Обіцяють, цю поїздку не забуватимуть, та можливо наслідуватимуть приклад відомого оратора – також допомагатимуть людям повірити у себе.