субота, 16 квітня 2016 р.

Перевіряли транспорт на дотримання розкладу руху, відповідність техніці безпеки, комфортабельність для пасажирів та наявність всіх необхідних засобів візуальної інформації.

     Головна задача таких перевірок, ділиться Станіслав Робота, дізнатися, чи дотримуються водії розкладу руху автобусів,  перевозять бійців АТО безкоштовно, як зазначено законом.
Також переконатися що в маршрутках наявні вогнегасники та аптечки. Перевірити справність транспортного засобу та чи є у ньому вся необхідна візуальна інформація. Посадовець зазначає – це вкрай важливо для комфорту пасажирів.
     Про перевірки, підкреслюють фахівці, перевізники і водії заздалегідь не попереджені. Тож йдемо, аби дізнатися реальний стан справ у маршрутках.
     Швидкий візуальний огляд транспортного засобу – і ось перші порушення.
     У другій маршрутці, до якої заходимо вже порушення іншого порядку. Одне зайве сидіння, яке не відповідає реєстраційному талону. Водій намагається виправдовуватися, та активісти наполягають, це недотримання правил техніки безпеки.
     Водій пояснює, цю машину йому дали нещодавно. Звідки зайве сидіння не знає.
     Знаходимо пасажира міжміського транспорту. Пані Ілона зазвичай їздить автобусом Марганець- Орджонікідзе і обслуговуванням цілком задоволена.
     Та жінці пощастило, фахівці говорять:  не всі перевізники  дотримуються необхідних норм.
     Тож підсумуємо. Ми зайшли в дві машини і в кожній без порушень не обійшлося. В інших , говорять фахівці, справи не кращі. Представники робочої групи наполягають, поки порушники лише отримають попередження. Виправити недоліки, які знайшли фахівці, воним мають у десятиденний термін. В протилежному випадку – отримають крайню міру покарання – будуть зняті з маршрутів. Прецеденти минулого року вже були. Тож  спеціалісти радять не ігнорувати вимоги.