пʼятниця, 1 квітня 2016 р.

На дванадцятий поверх пішки.

   У багатоповерхівці на вулиці Софії Ковалевської ліфт не працює вже майже три місяці. Мешканців дому такі піші прогулянки не радують та механіки лише розводять руками.
Мовляв ремонт старої шахти та підйомника не з дешевих.  Для молоді піднятися сходами не проблема. А ось пенсіонери  через відсутність підйомника виходять з дому лише за крайньої потреби.
   Похід до магазину чи просто прогулянка на свіжому повітрі для Анни  Пилипівни стали справжнім випробуванням. Жінка мешкає на дванадцятому поверху тому такі піші підйоми їй даються не легко. З дому виходить рідко та непокоїться жінка не тільки про себе.
   Місцеві розповідають, у під’їзді проживає чимало матусь. Раніше з дітьми вони гуляли мало не щодня. Та після того як ліфт став, на вулицю виходять лише за крайньої необхідності. Адже піднімати візочок самостійно їм непросто.
   А ось пані Марина від візочка й зовсім відмовилась. Молода матуся мешкає на десятому поверсі. Говорить, коли ліфт зламався, візок продала. Відтак разом з маленькою донечкою на руках спускається до дитячого майданчика сходами.
   Для того аби з’ясувати, коли та хто відремонтує поламаний підйомник ми звернулися до компанії, що обслуговує будинок. Застати керівництво на робочому місті нам не вдалося. По телефону секретар відповів – наразі вони переїжджають. Прояснив ситуацію лише механік компанії.
   Конкретних відповідей механік не дав та говорить ремонтувати будуть. В які строки наразі не відомо. Людям залишаться лише чекати.