пʼятниця, 11 березня 2016 р.

Гроші інвестували але залишилися ні з чим.

   Понад сімдесят родин так і не дочекалися квартир у новострої  «Нова перемога», за які заплатили ще в дві тисячі шостому.
Компанія-забудовник зникла безслідно, а саме будівництво стоїть вже багато років. Тепер же представники компанії оголосили банкрутство і самі подали на ліквідацію. Якщо процедуру здійснять – люди втратять останній шанс на своє житло. Тож прагнуть лише одного – не допустити ліквідації і вже власними силами добудувати будівлю.
   Пані Тетяна скаржиться, аби купити квартиру у новострої поблизу батьків її діти продали стару. А суму якої не вистачало, збирали всією родиною. Нова домівка будувалася прямо на очах, та ось тривало це недовго.
   Пан Юрій, теж один з інвесторів. Ділиться, зараз мрія одна -  добудувати житло самостійно. Для цього вже і кооператив створили. Тільки ось права на це поки не мають. А якщо компанію ліквідують – всі сподівання будуть марними.
   Весь цей час ошукані інвестори не здаються і намагаються відстояти свої права, зазначає пан Юрій. Пікетували і біля ОДА, і біля прокуратури. Сьогодні ось пришли до будівлі адміністративного суду. Тут розглядають позов одного із інвесторів.
   Транспоранти – це не протест, діляться ошукані інвестори. Хочуть лише привернути увагу містян, аби ті не повторили їхніх помилок і не натрапили на шахраїв. А за свої права, говорять, боротимуться до останнього. І якщо рішення суду буде не задовільним, готові його оскаржувати.