середа, 23 березня 2016 р.

Відкриті перед державою.

   З початку року в Україні розпочато деклараційну кампанію. Платники податків мають змогу зареєструвати  свої прибутки: обов’язково або ж за бажанням.

   За законом, подати довідку про власні доходи до податкової інспекції може кожен.  Сума, яку сплатить людина поповнить місцевий бюджет. Декларувати свої прибутки обов`язково у наступних випадках:
   Долучаються до деклараційної компанії й просто небайдужі містяни. Відомий скульптор Володимир Небоженко вважає, що  це обов’язок кожної цивілізованої людини. Митець роботи якого прикрашають Дніпропетровськ, наразі  пенсіонер. Тому від додаткового заробітку не відмовляється. Скульптор   вирішив бути чесним перед державою – мовляв, для нього сума податку невелика, а комусь ці гроші обов’язково знадобляться.
   Наразі до державної податкової інспекції Соборного району Дніпропетровська річні декларації надали майже чотириста осіб. Фахівці запевняють: це небагато. Та закликають долучитися до кампанії абсолютно всіх – і тих, хто повинен принести папери за законом, і просто небайдужих містян. Зробити це можна до першого травня цього року у кожній  районній податковій.