четвер, 4 лютого 2016 р.

Студентське радіо міжнародного стандарту.

   Студентське радіо міжнародного стандарту. У Дніпропетровському національному університеті такий проект запустили на Факультеті систем та засобів масової комунікації.
   В аудиторії тиша, студенти ловлять кожне слово викладача. Про нюанси роботи радіо журналіста їм розповідає Ірина Халупа. Більше двадцяти років вона працювала на Радіо Свобода. Говорить, серед студентів її курсу тільки ті, хто дійсно зацікавлений у подальшій роботі.  На заняттях вони визначаються з темами, редагують їх та переймають досвід іноземних колег.
   Наприкінці минулого року до Дніпропетровська завітали представники американського освітнього фонду. Не оминули увагою й національний університет. Саме тут виникла ідея створення студентського радіо.
   Загалом курс триватиме один місяць. Вивчають радійну справу близько двадцяти студентів. Анастасія одна з них. Дівчина говорить, такі заняття це частина її навчальної практики. Про свій вибір не шкодує адже курс, на її думку дуже цікавий.
   По завершенню курсу студенти підготують декілька програм всі вони транслюватимуться онлайн на сайті вишу та факультету. На майбутнє планують виходити в ефір й на місцевих радіо станціях.