пʼятниця, 19 лютого 2016 р.

Правоохоронці під будівлею та у коридорах міської ради.

     Там же купа активних дніпропетровців. Одні  прийшли, щоби вивести  тих, хто прийшов прогнати  посадовців.
Такий переполох викликали ухвали бабушкінського райсуду, що відсторонили 3-х заступників міського голови та секретаря міськради.  У заплутаній ситуації  розбиралися  наші журналісти
     Міськраду заполонили правоохоронці. Більше десяти поліцейських машин приїхали вгамовувати невідомих, що нібито прийшли проконтролювати, як Молошна, Погребов та Санжара залишать свої робочі місця. Причина тому – ухвали, які напередодні виніс Бабушкінський районний суд. В них йдеться про припинення повноважень цих трьох виконуючих обов’язки заступників міського голови та секретаря міськради.
     Відсторонений  виконуючий обов’язки заступника  мера Олександр Санжара пояснює журналістам -  ухвали чотири, та діятимуть лише дві з них. Адже  в документах щодо двох інших замів є неточності. Неправильно вказано посаду Молошної. Що ж до Погребова, говорить, заступником  він бути не може,  а ось підвищення йому ніхто не забороняв.
     Коментує ситуацію з  відстороненням і секретар міської ради Загід Краснов.  Говорить, на посаді він залишається, адже ця ухвала суду – це документ тимчасовий.  Допоки Ж вона діє –  Краснов не має права підписувати документи, як секретар!
     Ухвала Бабушкінського райсуду зокрема  – стосувалася легітимності всіх рішень виїзної сесії, що відбулася двадцять дев’ятого грудня. Тож зараз будуть призупинені і рішення щодо перейменування міста та муніципальних надбавок бюджетникам.