вівторок, 2 лютого 2016 р.

Міні-зоопарк.

   У міні-зоопарку нові мешканці. Одна з них – ця непосидюча ящірка. Шолом на голові - ознака самця. І чим він більший, тим краще плазуни виконують свої функції розмноження. У природі ці представники підряду лускатих живуть у Північній Америці, а ще – вони досить відомі своїми надзвичайними здібностями.
   А цю крихітку зазвичай можна зустріти в природному середовищі Азії. Вирости така водяна агама може до більше метра в довжину. Для людей вона другий за популярністю домашній улюбленець серед ящірок після зеленої ігуани. Але, щоб тримати такого зеленого друга вдома треба забезпечити йому необхідні умови. Градієнтний обігрів, ультрафіолетова лампа і, звичайно, спеціальний раціон.
   А це – символ дві тисячі шістнадцятого.  Мавпочка потрапила до різновидової сім’ї напередодні нового року. Саймірі – один з найменших видів мавп. Дбати про такого улюбленця вдома не легко, говорять фахівці. Адже це справа дуже клопітка.
   Тваринок тут багато і кожна з них цікава по-своєму. Всі вони потребують особливого піклування та догляду – нагадує зоолог. І підкреслює, екзотичні друзі вже давно популярні як домашні улюбленці за кордоном. У нас мода на це лише набирає обертів. Та все ж в приватному житлі їм ні чим не гірше, ніж в дикій природі. Якщо забезпечити їх всім необхідним – добре йтимуть на контакт та стануть справжніми друзями.