понеділок, 15 лютого 2016 р.

Провальний тендер.

   На конкурсі перевізників так і не визначили переможців,що обслуговуватимуть міжміські та приміські маршрути. На п’ятнадцяте лютого запланували заключний етап змагання та жодна компанія не отримала право працювати.
   У тому ж складі що і двадцять восьмого лютого. Представники обласної адміністрації та конкурсний комітет зібралися на другий заключний етап конкурсу перевізників. На цьому етапі планували відкрити другий пакет документів та дізнатися, на які маршрути претендували компанії. А вже після визначитися з найкращими і оголосити імена переможців. Почути їх прийшли і самі учасники тендеру. Та, як виявилося – дарма. Бо до відкриття конвертів номер два справа недійшла. Адже жоден з перших пакетів документів не відповідає нормам.
   Ось так на заваді всім учасникам тендеру стала юридична необізнаність, яка неприємно вразила й членів конкурсного комітету.
   Аби таки визначитися з тими, хто обслуговуватиме дев’ять маршрутів, які пропонували цього разу – посадовці  змушені починати конкурс спочатку.
   Посадовець  говорить, перевізники просто звикли ігнорувати вимоги – через це і до тендеру поставилися несерйозно. Але ситуацію допоможуть виправити  дотримання правил роботи та суворий контроль.