пʼятниця, 15 січня 2016 р.

Недитячі забавки.

   За статистикою, останнім часом   випадки продажу наркотичних речовин студентам та школярам, дедалі частішають. Тільки за 2015 рік по області ,  працівниками правоохоронних органів було задокументовано 2843 злочини у сфері незаконного обігу наркотиків.
Дилери розповсюджують наркотичні речовини у вишах та школах, особливо популярний продаж через  інтернет. А кількість дітей із наркозалежністю більшає із кожним днем. 
   Останнім часом, розповсюдження наркотиків  стало звичайною справою, зізнаються поліціянти. Винахідливі продавці ,так званого «щастя», не хочуть, тож винайшли більш безпечний спосіб торгівлі. Придбати наркотики тепер не проблема. Достатньо лише зайти до Інтернету. Саме таку схему викрили дніпропетровські громадські активісти.  
   У дилерів вибір різноманітний. Суміші для паління, спайси та інше. Як то кажуть усе для клієнта. Але , на перший погляд звичайна «розвага» може коштувати людині власного життя. 
Але незважаючи на шкідливість таких наркотичних речовин  – довести провину продавців  – справа не із легких. 
   Громадські активісти розповідають - головними жертвами продавців « примарного щастя» є діти. Скарг, щодо продажу наркотичних речовин у школах тільки за грудень 2015 року до активістів  надійшло більше десятку. Саме тому громадські активісти вирішили взяти справу у свої руки та провести власне розслідування.
   У поліції пояснюють, профілактичні роботи із дітьми проводять регулярно, але без допомоги батьків , розібратись із цією проблемою вкрай важко.
   І на останок , поліціянти звертаються до усіх батьків. Бути пильними , слідкувати за власною  дитиною та цікавитись чим вона живе. Бо, на перший погляд,  звичайна  байдужість може коштувати здоров’я власної дитини.