четвер, 28 січня 2016 р.

Бережіть гаманці!

   Мова йде не про чергове здорожчання продуктів. У Дніпропетровську почастішали випадки кишенькових крадіжок. За 2016 рік в області зафіксовано більше тисячі випадків грабунків. Злодії чекають на свою жертву у громадському транспорті, магазині та просто на вулиці.
   Вдень, серед натовпу людей, жертвою злодіїв стала  ця молода дівчина. О 12 годині ранку Катерина, як завжди йшла з університету на зупинку. У правій руці вона тримала сумку, в лівій -  телефон. Розмовляла з подругою та навіть не підозрювала, що на її майно вже поклали око злодюжки. Все сталося раптово біля першого корпусу ДНУ. Працювали крадії парою. Один штовхнув дівчину на землю  - інший смикнув сумочку. Та Катерина так просто не здалася. Сумочку відвоювала, а ось телефон врятувати так і не вдалося.
   Такі випадки вуличних грабунків у нашому місті вже не рідкість. Правоохоронці говорять, жертвами  стають переважно жінки та підлітки. Адже вони, як правило, не переслідують крадія та й фізично протистояти злодію не зможуть. Та головною причиною численних крадіжок поліціянти називають, саме неуважність городян.
   Поліціянти говорять, такі пограбування у нашому місті не мають сезонного характеру. Тож обачними потрібно  бути увесь рік. Для того аби уникнути неприємних ситуацій,  правоохоронці радять слідувати простим правилам.
   Та якщо ви все ж - таки стали жертвою крадіїв панікувати не варто. Правоохоронці говорять, в такому випадку потрібно одразу звернутися до поліції. Наразі у Дніпропетровську чергує близько сотні патрулів.