понеділок, 18 січня 2016 р.

Тепер і в Дніпропетровську.

   17го січня урочисту присягу склала патрульна поліція міста. Це 950 поліціантів, яких відібрали більш, ніж з 8 тисяч кандидатів. Патрульні пройшли навчання та вже приступили до роботи.
   І в дощ і в сніг. Під заметіллю урочисту присягу складають 950 нових поліціантів Дніпропетровська. Всі вони пройшли ретельний відбір та навчання, а також фінальні іспити. І тепер вже готові приступити до роботи. Серед них і Андрій. Хлопець має юридичну освіту.   Раніше працював у суді. Розповідає, долучитися до рядів нової поліції його мотивувала жага до реформ та заробітна платня патрульних.
   А ось Антоніна ділиться, навчання було складним, але цікавим. І обіцяє стати справедливим поліцейським. 
   Привітати Дніпропетровськ та взяти участь в урочистостях повинні були і голова Національної поліції України, Міністр внутрішніх справ та Прем’єр-міністр України. Але сильний снігопад – завадив їм дістатися Дніпропетрвоська. Тож патрульних вітали по-домашньому: міський голова Борис Філатов та Очільник області Валентин Резніченко.
   Борис Філатов також повідомив про те, що Національна поліція буде не тільки патрулювати вулиці та шукати злочинців. А і допоможе місту вирішити інші нагальні проблеми. Зокрема боротиметься з МАФами та нелегальними пунктами прийому металу. Це підтвердив і заступник голови Нацполіції. Він також розповів про особливості навчання патрульних.
   Поліціантів привітали і дніпропетровці. Кажуть, на патрульних вже зачекалися. Та сподіваються, що нова служба буде чесною та відкритою.
   Наразі відомо, що 950 поліціантів – недостатня кількість для Дніпропетровська. Тож, вже у лютому розпочнуть новий набір та навчання. До лав поліції планують прийняти ще 150 чоловік.