понеділок, 25 січня 2016 р.

Зловмисники атакують.

   На Дніпропетровщині суттєво збільшився рівень квартирних крадіжок. Про це повідомляють в управлінні поліції області. Експерти кажуть, така тенденція зумовлена економічною кризою. Адже все більше і більше людей шукають легкого заробітку.
   Поки інші святкували – вони грабували. З початку нового року і до Водохреща в області зафіксували 189 крадіжок. З них – 28 в Дніпропетровську. Експерти кажуть, це не дивно, адже в святкові дні люди  надовго залишають свої домівки та вирушають у відпустки. Злочинці тільки того і чекають та, ретельно готуються до цього особливо святкового для них сезону.    Щоб дістатися чужого скарбу, зловмисники не зупиняються ні перед чим. Щороку крадії вигадують нові способи проникнення у будинки.
   Велика кількість злочинів відбувається і через популярність соціальних мереж. Адже українці не тільки викладають фото своїх квартир до Інтернету, а і діляться світлинами своїх квитків. Завдяки цьому грабіжники можуть легко дізнатися точні дати початку відпустки хазяїна  квартири, на яку накинули оком, та її закінчення.  Керівник охоронного агенства, пан   Юрій розповідає, способів дізнатися, що власник домівки відсутній – багато.
   Експерти кажуть, якщо помітили сторонні предмети у замку – слід невідкладно його замінити.  Адже, можливо, крадії вже встигли підібрати ключі до вашої квартири. Щоб убезпечити свою домівку від крадіїв спеціалісти радять використовувати комплексний захист.   Антивандальні замки, броньовані двері, сигналізацію та обов’язково встановити внутрішні решітки.
   Проте повний захист вашої домівки обійдеться – недешево. Встановити сигналізацію коштуватиме від 4000 гривень. Плюс – щомісяця доведеться платити 200 гривень за обслуговування. Щоправда, деякі фірми пропонують клієнтам не купувати обладнання, а взяти його в оренду. Антивандальні замки обійдуться Вам від  тисячі гривень. А броньовані двері можна придбати за 5 тисяч. Тож, чи вкладати кругленьку суму у захист квартири, або сподіватися на те, що крадії оминуть саме вашу домівку? Рішення питання залишається тільки за Вами.