вівторок, 26 січня 2016 р.

Знай. Вмій. Застосовуй.

   Волонтери, лікарі, взривотехніки та кінологи. Всі вони об`єдналися аби розповісти молоді про небезпеку знайдених снарядів та вибухонебезпечних предметів. А також навчити надавати елементарну медичну допомогу. Пілотував проект в одному із навчальних закладів міста. А далі організатори планують завітати до учнів шкіл всієї області .
   На Дніпропетровщині стартувала програма для школярів з правил особистої безпеки. Це загальноосвітній курс для дітей від 10 років і до випускних класів. Ідея проекту, кажуть організатори,  показати та навчити малечу правильної поведінки з вибухонебезпечними предметами та надання першої медичної допомоги.
   За словами спеціалістів, діти  отримують травми від зброї саме через необачність та незнання. Трапляються випадки навіть  з летальним результатом.
   Для наочного прикладу малечі показали муляжі гранат, мін та сучасної техніки.
Не менш важливими, говорять фахівці,  є навички з надання першої медичної допомоги.
Також до малечі завітали й кінологи.
   Самі ж школярі у захваті від лекцій та розповідають, що їм сподобалося найбільше  І розповідають: що робитимуть, якщо знайдуть вибухонебезпечний предмет.
   А от Євгенові більше сподобалася лекція про надання першої допомоги, бо юнак мріє стати лікарем.
   Та й директор навчального закладу вважає: подібні заходи для дітей не лише цікаві, а й корисні.
   Та організатори зупинятися на цьому не збираються. Планують відвідувати й інші учбові заклади. Але акцент зроблять на тих школах, які знаходяться поза містом. Адже там подібних програм дуже мало.