пʼятниця, 15 січня 2016 р.

Віртуальний консультаційний центр.

   Перший віртуальний консультаційний центр у Дніпропетровську. Тепер безкоштовна правова допомога доступна в он-лайн режимі.
   Правова допомога он-лайн нині доступна у Дніпропетровську. Професійні юристи готові надати переселенцям та воїнам АТО необхідну консультацію у Скайпі. Звертатися можуть жителі як Дніпропетровської, так і Запорізької, і Донецької областей. В майбутньому фахівці планують розширити свою діяльність і на Харківську.
   Пані Вікторія, директор обласного центру зайнятості. Жінка розповідає, за допомогою у працевлаштуванні переселенці та демобілізовані бійці звертаються постійно. Часто у них виникає необхідність і у правовій допомозі. Тому при центрах і з’явилися юристи. А пізніше для зручності тут відкрили точки доступу, аби за потреби в он-лайн режимі з’єднати людей з фахівцями.
   Он-лайн консультації деякий час проводили в тестовому режимі – тепер система вже офіційно працюватиме. Поки цією послугою можна скористатися лише на базі центрів зайнятості. Та вже з березня вона стане доступною і з домашніх комп’ютерів.