середа, 20 січня 2016 р.

Екологічний злочин.

   Екологічний злочин. Врізи у зливівки – проблема вулиць дніпропетровська. У місті безліч стічних споруд, у яких замість природної води протікає каналізація або ж навіть хімікати. Потім усе це потрапляє до річки, а вже звідтіля – знову до наших домівок.
   З неї йде пара та смердить каналізацією – саме так активісти описують зливівку, у якій є так званий вріз. Правильна стічна споруда цих ознаків не має – до неї потрапляють лише дощ та розталий сніг. Фахівці розповідають, врізи роблять недобропорядні дніпропетровці, для того, аби було простіше зливати побутові або ж  промислові відходи. Зазвичай  такі незручності містянам завдають автомийки.
   На вулиці Макарова таких сморідних зливівок безліч – скаржаться місцеві. Мешканці найближчих будинків намагаються не відчиняти вікна зайвий раз –  кажуть, тхне. Звідкіля ж надходить це беззаконня –  тільки припускають. Тож і запросили громадників, для того, аби вони допомогли вирішити цю проблему. Активісти кажуть – про такі випадки потрібно негайно сигналізувати органам влади. Розповідають, як правильно це робити.
   Для того, аби зафіксувати правопорушення згідно закону – потрібно скласти адміністративний протокол. Це мають право робити лише уповноважені міськрадою особи. Просто ж містянин може лише заповнити відповідний акт, що і робить зараз представник інституту реформ та інновацій.
   Після того, як акт передали відповідному комунальному підприємству – у них є місяць для того, аби вирішити цю проблему. Зразок документу, так само як і порядок дій можна дізнатися у представників руху «Екодніпро»