четвер, 28 січня 2016 р.

Здоровий бізнес.

   Здоровий бізнес  - це зелений бізнес . Як організувати та  управляти компанією, яка   споживатиме якомога  менше матеріальних ресурсів  та вироблятиме продукцію з мінімальним еко-слідом обговорювали у Дніпропетровську.
   Дивани, крісла та столи з картону – це еко-бізнес по Дніпропетровські. Такі екологічно чисті меблі існують на українському ринку трохи більше двох  років і  вже мають своїх постійних клієнтів. Вони  абсолютно безпечні і при їх виготовленні  не використовуються токсичні матеріали. Розробник картонних  меблів Олег каже – займатися цим не стандартним виробництвом  в Україні не легко.
   На презентацію програми  Грін старт  завітало  багато  підприємців, що працюють у  «зеленому бізнесі». Вони вже змогли  запровадити та  розвинути власні  еко-проекти і тепер готові поділитися власним досвідом з  початківцями.
   Екологічна продукція та  чисте повітря  навкруги - це  основні принципи,  якими користуються представники зеленого бізнесу.
   Вже з 1ого лютого розпочнеться  відбір найкращих еко-проектів, які матимуть змогу отримати гранди та інвестиції. Підтримує зелених бізнесменів і обласна влада Дніпропетровська.