середа, 27 січня 2016 р.

До дитячого садочку через електронну чергу.

   З 2016го року онлайн-реєстрація малюків до дошкільного навчального закладу є обов’язковою – інформують представники центру управління освіти та науки дніпропетровської міськради.

   Маленькій Маринці за кілька місяців виповниться 4 рочки. Як і всі діти вона полюбляє веселощі та зимові катання, а також бавитися з друзями в дитячому садочку. Мати дівчинки, пані Катерина розповідає, багато чула про завантаженість дошкільних закладів та хвилювалася через вільні місця.  Тож, почувши про онлайн-чергу, не аби як зраділа. Та вирішила скористатися послугою. 
   Матуся розповідає за своєю чергою вони вільно слідкували в Інтернеті. І до дитячого садочка потрапили, навіть раніше, ніж планували.
   Програму електронної черги малюків до дитячого садочку започаткували ще 4 роки тому. Проте весь цей час батьки самостійно вирішували реєструватися онлайн, чи безпосередньо на місцях. Та з цього року електронна черга є обов’язковою. В міськраді розповідають, це не тільки оптимізує процес, а і повністю виключає хабарництво. Адже за чергою батьки можуть слідкувати онлайн.
   В міськраді кажуть, під нове правило реєстрації не підпадають лише діти-переселенці. Вони можуть отримати місце у садочку без будь-яких заявок. А ось містян за допомогою в реєстрації закликають звертатися до керівництва обраного закладу.
   Стати до черги – легко. Для цього спочатку необхідно зареєструватися на офіційному сайті проекту, потім обрати садок та вказати рік, в якому хочете, щоб Вашу дитину зарахували до закладу. До речі, тут можна і переглянути інформацію про обраний дитсадок. Далі – тиснемо подати заявку. І все – можна слідкувати за чергою онлайн.