вівторок, 26 січня 2016 р.

Морозу боятися – на двір не ходити.

   Взимку до лікарень області  часто потрапляють люди  з  переохолодженням.
Хоча люті морози й відступили, медики все ж  не радять розслаблятися. Аби отримати переохолодження взимку  достатньо  й  декількох градусів нижче нуля. Головною умовою  здорової  прогулянки на свіжому морозному повітрі є правильний одяг.
   Аби не змерзнути,  виходячи на вулицю, фахівці радять  добряче поїсти  та в жодному  разі не вживати алкогольні напої, бо саме вони збільшують тепловіддачу організму та зменшують самоконтроль.
   Аби допомогти  людям, які  отримали  обмороження чи переохолодження у лікарні Мечникова використовують спеціальну ковдру, що дозволяє підтримувати потрібний температурний режим пацієнта.
   Незамінним при лікуванні людини з тяжким переохолодженням стане і водяний матрац. Саме він в останні морози допоміг врятувати  два життя. Хворі надійшли до лікарні з критично низькою температурою – нижче 35ти градусів.
   До переохолодження найбільш схильні діти та літні люди – зазначають фахівці. І закликають всіх, а особливо водіїв, не залишатися байдужими до перехожих, яким  у морозні дні  доводиться  стояти на зупинках транспорту.