вівторок, 26 січня 2016 р.

З підтримкою і опорою.

   Демобілізовані бійці у Дніпропетровській області знають, куди звертатися за допомогою. Ще в червні для них відкрили спеціальний центр. Тут завжди готові вислухати та підказати, як швидко вирішити ту чи іншу проблему. На дві тисячі шістнадцятий у фахівців центру вже є нові ініціативи.
   На які пільги мають право, як їх отримати, куди звернутися – такі питання від демобілізованих у центрі звучать майже щоденно. Але перша проблема, яка стає перед військовими після повернення до мирного життя – отримання статусу учасника бойових дій. З  цим у центрі теж готові допомогти. Крім колишніх бійців АТО сюди часто звертаються і сім’ї загиблих. у тому числі  - добровольців. Рідним цих людей отримати компенсацію набагато складніше, адже можливо це лише через суд.
   За пів року, що центр працює – тут побувало вже більше чотирьох тисяч військослужбовців. Центом було запущено багато соціальних та реабілітаційних програм для бійців, ай-ті курси та курси англійської мови. Та у фахівців вже є і нові ініціативи, які реалізовуватимуть у дві тисячі шістнадцятому.
   Також у планах допомогти з отриманням статуса учасника бойових дій добровольцям. А ще кілька культурних ініціатив. А саме відкриття постійної експозиції антитерористичної операції та фестиваль пізні з АТО.