четвер, 21 січня 2016 р.

Вони – не люди, вони –кіборги.

   Вони – не люди, вони –кіборги. Так рік тому охрестили бійців, що захищали Донецький аеропорт. Облога тривала двісті сорок дві доби, але ці сильні та мужні воїни вистояли. І ворогу так і не вдалося захопити цей важливий стратегічний об’єкт. Сьогодні на честь саме цих кіборгів військові оркестри та хоровий спів лунали у шести аеропортах України.
   Ось так у Дніпропетровському аеропорту вшановували пам’ять славнозвісних кіборгів. Програму спільно підготували зведений оркестр військового гарнізону та хор академічного театру опери та балету. Репертуар, підібрали для виступу особливий , цими творами хотіли донести до людей те, що наболіло.
   Олександр Жарій розповідає – учасники оркестру самі участь в антитерористичній операції не брали, але на передову їздили неодноразово. Бачили очі бійців а в них, все що довелося пережити.  Ці почуття передалися і музикантам.  В цей день на виступі глядачів було не багато, зазначає чоловік, – лише пассажири аеропорту. Та це і не важливо, адже акція була організована не заради концерту.
   Пані Ольга теж музикант оркестру. Ділиться  в зоні АТО найстрашнішою для неї виявилася реакція місцевих жителів. Люди дуже налякані і їхній страх відчувається  фізично . Дівчина мріє, щоб вони перестали боятися і нарешті зітхнули спокійно. А поки ділиться, що відчуває  коли приймає участь у таких акціях.
   Такий поминальний день для загиблих кіборгів сьогодні організували вперше, та  подібні акції можуть стати і традиційними.
   Подібні виступи у цей день пройшли і у і інших містах України. В аеропортах Запоріжжя, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Харкова та у Борисполі. А також у торгово-розважальних комплексах  Чернігова та Вінниці.