понеділок, 18 січня 2016 р.

Прогулянки без перешкод.

   Як почуваються у негоду пішоходи? Чи достатньо працює комунальників та як виглядають у таку зимову погоду тротуари. Чи можна гуляти Дніпропетровськом без перешкод у вигляді кучугурів?
   Відкидати сніг з тротуарів та посипати їх піском. Потім дочекатися машини і завантажити до верху. Так проходить вже котрий робочій день у працівників комунальних служб – ділиться пан Юрій.  Говорить, до роботи стали споза-ранку.  Тож лопатю намахався - аж зіпрів. Усі комунальні служби перевели на посилений режим роботи.
   Чиновники   називають тротуари найбільш проблемними зонами у таку негоду.  Говорять, доклали максимум зусиль, аби прибрати кучугури. Та й висновки із ситуації, що склалася, зробили.
   Крім того міський голова зазначив, Дніпропетровці здивовані і тими роботами які проходять у місті. В першу чергу прибиранням снігу у дворах, бо для них це справа не звична. Також Борис Філатов підкреслив у планах на майбутнє закупати лише комбіновану техніку. Яка буде корисна впродовж всього року, а не лише у зимовий період.